News

Zahraničná LEAGUE OF LEGENDS sekcia?!

Mon 30th Jan 2017 - 11:02am : Gaming

Od oznámenia našej CS:GO sekcie neubehol ani celý týždeň a už Vám predstavujeme ďalšiu sekciu, ktorou je League of legends 3v3 sekcia, na scéne sme spomedzi amatérskych teamov prvý na scéne, ktorý takúto sekciu majú..

Naša Eronic.LOL3v3 sekcia sa skladá z troch mladých hráčov, ktorí majú spolu množstvo úspechov na online turnajoch či už na našej scéne alebo aj na tej zahraničnej.

Začneme teda kapitánom sekcie, ktorým je Dávid "Toxic" Mackay, tento hráč má 19 rokov a pochádza zo Slovenskej republiky.

Dávidova pozícia v teame je SUPPORT, jeho obľúbenou postavou v hre je POPPY.

Druhým hráčom, ktorý v teame hrá je zahraničný hráč Ante "Lövhögen" Wilhlmsson, ktorý pochádza zo Švédska.

Ante má 17 rokov, študuje a jeho pozícia v teame je BRUISER, teda Ante farmí linky na mape a hrá prevažne Jungle, obľúbená postava je GRAVES.

Trojicu sekcie uzatvára Konrad "Profesor konrad" Godisz, ktorý je z hráčov najstarší a má 22 rokov.

Konrad pochádza z Poľskej republiky a jeho pozícia v teame je AP CARRY, obľúbená postava je KARMA.

 

S chalanmi pripravujeme ešte rozhovory ako aj s každým členom Eronic E-sport, máte sa teda na čo tešiť!

CHALANOM SA POD NAŠÍM MENOM UŽ TAKTIEŽ PODARILO OBSADIŤ DVA KRÁT 3.MIESTO NA TURNAJI, KTORÝ ORGANIZOVAL PORTÁL BATTLEFY, GRATULUJEME!

 

ERONIC.LOL3V3:

Dávid "Toxic" Mackay - Slovakia

Ante "Lövhögen" Wilhlmsson - Sweden

Konrad "Profesor konrad" Godisz - Poland

 

 

 

eronicesportCIg

eronicesportCIg

eronicesportCIg

Your Comments

  • Thu 19th Oct 2017 - 3:43am

    In a nutshell, these new watches marry the best of the rolex replica sale old and the new, giving vintage Rolex lovers the chance to own a vintage-looking Rolex without any of the inconveniences surrounding vintage watches. The lineup for Wilsons Auctions Unreserved Prestige Auction on Friday 27th May, 2016, at 6pm is now live online and swiss replica watches features a range of beautiful watches, including dozens of Rolex timepieces, along with some of our favourites replica watches uk which we've outlined below. This is a unique opportunity to purchase a luxury watch at auction prices with no reserve, meaning you could get the watch you've always dreamed of at a much reduced price. Protected by 14 replica watches patents, the Sky-Dweller is the first all-new Rolex to be introduced for a long while, and certainly the most complicated Rolex for even longer. Sharing similar styling to Rolex's flagship Day-Date, the Sky-Dweller is unmistakable with its cut away sub-dial and apertures at each rolex replica sale hour marker used in its dual-time and annual calendar functions.

     

Please register or login to post comments