News

Úspech všetkých naších sekcií

Mon 20th Feb 2017 - 4:19pm : Gaming

Uplynulý týždeň bol pre Eronic E-sport veľmi vydarený, všetky naše sekcie dokázali spraviť úspechy na rôznych domácich, ale aj zahraničných turnajoch.

Začnime našou Counter Strike: Global Ofenssive sekciou, ktorá prešla úplnou zmenou v zostave a stále je bez posledného hráča, napriek tomu sa jej podarilo tento týždeň ukoristiť krásne tretie miesto na invitional CUP-e od herného clanu Boostedunicorns, naša sekcia s jednou prehrou nad Teamom Pacifico postupovala zo skupiny z druhého miesta, kde sa jej podarilo prejsť štvrťfinálovym zápasom priamo do semifinále turnaja, kde ju čakal organizátor celého turnaja Team Boosterunicorns, nad ktorým prehrala 2:0 pomerom 16:5 a 16:6, semifinálový zápas hosťoval našej sekcií Jiří "Morissbye" Mouric, avšak tiež nepomohol našej sekcií k víťaztvu.

VYJADRENIE KAPITÁNA SEKCIE ADRIÁNA "DROBEXXXA" ŠTÍPALU K SAMOTNÉMU TURNAJU:

"Na turnaji sme začali výborne, prvý zápas sme vyhrali bez väčších problémov ešte v starej zostave, následne sa naša zostava rozpadla a tak sme boli nútení druhý zápas odohrať v mixe práve proti favoritovi turnaja Teamu Pacifico, ktorý nás prehral vo všetkom a zaslúžene nás porazil 16:8, posledný zápas v skupine sme odohrali proti Trinitas Gaming už v novej zostave, nad týmto súperom sme nemali žiadne problémy a postúpili sme do štvrťfinálovych bojov, kde sme opäť nemali žiadne problémy, semifinálový zápas bol pre nás strašne ťažký, nakoľko sme sa museli vysporiadať s tým, že nám odišiel posledný hráč a tak sme boli nútený hľadať narýchlo náhradu, sme radi , že s nami Morissbye tento zápas odohral, ale nestačili sme na dobre pripraveného súpera, teraz nás čaká množstvo zápasov v CEVO lige, následne ATT LEAGUE, koncom februára budeme cestovať na bootcamp do Bratislavy, na ktorom sa pripravíme na LAN akciu v Trenčíne, ďakujeme všetkým naším fanúšikom, ktorí nám držali palce na streame invitional CUP-u, čoskoro očakávajte novinku ohľadom našej novej zostavy".

Pokračovať budeme našou zahraničnou League of legends 3v3 sekciou, ktorá dokázala ukoristiť uplynulý týždeň dve prvé miesta na zahraničnom turnaji od Chalengermode.com, na ktorom sa zúčastnilo množstvo teamov z celej Európy, na ktorých si dokopy odniesli 10€, GRATULUJEME!

Posledným úspechom za uplynulý týždeň bol úspech nášho nového hráča FIFA 17 sekcie Maja "Majlaa" Barcaja, ktorý včera vyhral kvalifikáciu s poradovým číslom #5 na veľkolepú akciu Majstrovstvá Slovenskej a Českej republiky v tejto hre, odnáša si teda z kvalifikácia 20 bodov do Topgaming rebríčku a prizepool 400CZK, taktiež GRATULUJEME!

 

O všetkých novinkách Vás budeme taktiež informovať, čoskoro uverejníme prvé rozhovory so samotnými hráčmi Eronic E-sport!

 

 

eronicesportCIg

eronicesportCIg

eronicesportCIg

Your Comments

  • Thu 19th Oct 2017 - 3:47am

    Part of the MadeWorn aesthetic can be understood by rolex replica sale knowing that Blaine Halvorson grew up in Bozeman, Montana and enjoyed a very outdoorsy life from the time he was a small boy. His rustic, Americana sense of art is about discovering what was once lost, nature, and producing things by hand. Halvorson is very much a creative rolex replica sale director, but he is also a craftsman who does things like cobble shoes, which he sells to clients for between rolex replica uk about $900 and $3,000 per pair. One thing Halvorson can't do is hand-engrave timepieces. Inspired by decoratively engraved guns, Halvorson found some of replica watches uk his favorite American gun engravers, and ask them to do some watch projects for him. Blaine isn't the first person to think of this, and in fact, watch replica watches sale making is something that still has a home nearby where he replica watches uk grew up.

Please register or login to post comments