News

Prijali sme pod svoje krídla novú sekciu, tentokrát ROCKET LEAGUE

Sun 5th Feb 2017 - 11:55am : General

Naša nová ROCKET LEAGUE sekcia sa skladá z troch mladých chalanov,ktorá funguje pod taktovkou trénera a zároveň managera Adama "Rondona" Hodošiho, ktorý má za sebou množstvo úspešných turnajov a zápasov.

Adamovou úlohou bolo nájsť schopných troch hráčov, ktorý budú reprezentovať naše farby na rôznych turnajoch a LAN akciách v Českej a Slovenskej republike..

Hlavnou myšlienkou je, aby Adam predal ďalej svoje skúsenosti z turnajov a LAN akcií našej sekcií, ktorá sa každým dňom na základe spomínaných skúseností každým dňom zlepšuje.

Prvým hráčom našej ROCKET LEAGUE sekcie je Radek "Kakao" Vojtek, ktorý pochádza z Českej republiky, Radek má 16 rokov a študuje na Obchodnej akadémií.

Druhým hráčom Tomáš "Kuuta" Kutálek, ktorý taktiež pochádza z Českej republiky, má 15 rokov a tak je najmladším hráčom našej sekcie.

Trojicu našej sekcie uzatvára Jakub "Enemis" Krejza, tento 16 ročný hráč pochádza taktiež ako aj jeho spoluhráči z Čiech a študuje podobne ako Radek "Kakao" Vojtek na Obchodnej akadémií.

 

Naším chalanom držíme palce a dúfame, že táto spolupráca nám prinesie mnžostvo úspechov pre Eronic E-sport.

 

ERONIC.RL 2017:

Adam "Rondon" Hodoši - COACH /SK/

Radek "Kakao" Vojtek /CZ/

Tomáš "Kuuta" Kutálek /CZ/

Jakub "Enemis" Krejza /CZ/

 

 

eronicesportCIg

eronicesportCIg

eronicesportCIg

Your Comments

  • Thu 19th Oct 2017 - 3:45am

    Online bidding is available. For more rolex replica sale information, please visit WilsonsAuctions.com here or visit the website and click on Unreserved Prestige Auction. Sponsored Posts are a form of advertising that allows sponsors to share useful news, messages, and offers to aBlogtoWatch readers in a way traditional display rolex replica sale advertising is often not best suited to. All Sponsored Posts are subject to editorial guidelines with the intent rolex replica uk that they offer readers useful news, promotions, or stories. The viewpoints and opinions expressed in Sponsored Posts are those of the advertiser and replica watches uk not necessarily those of aBlogtoWatch or its writers. MadeWorn is a still pretty new company (founded in 2013) which is the latest project by the well-respected and replica watches sale successful Mr. Blaine Halvorson. Blaine also happens to be a watch guy and recently began an interesting journey that others just like him have taken in the past - to include timepieces in his lifestyle concept in a way that replica watches uk works for his particular tastes and aesthetic.

     

Please register or login to post comments