News

Prijali sme pod svoje krídla novú sekciu, tentokrát ROCKET LEAGUE

Sun 5th Feb 2017 - 11:55am : General

Naša nová ROCKET LEAGUE sekcia sa skladá z troch mladých chalanov,ktorá funguje pod taktovkou trénera a zároveň managera Adama "Rondona" Hodošiho, ktorý má za sebou množstvo úspešných turnajov a zápasov.

Adamovou úlohou bolo nájsť schopných troch hráčov, ktorý budú reprezentovať naše farby na rôznych turnajoch a LAN akciách v Českej a Slovenskej republike..

Hlavnou myšlienkou je, aby Adam predal ďalej svoje skúsenosti z turnajov a LAN akcií našej sekcií, ktorá sa každým dňom na základe spomínaných skúseností každým dňom zlepšuje.

Prvým hráčom našej ROCKET LEAGUE sekcie je Radek "Kakao" Vojtek, ktorý pochádza z Českej republiky, Radek má 16 rokov a študuje na Obchodnej akadémií.

Druhým hráčom Tomáš "Kuuta" Kutálek, ktorý taktiež pochádza z Českej republiky, má 15 rokov a tak je najmladším hráčom našej sekcie.

Trojicu našej sekcie uzatvára Jakub "Enemis" Krejza, tento 16 ročný hráč pochádza taktiež ako aj jeho spoluhráči z Čiech a študuje podobne ako Radek "Kakao" Vojtek na Obchodnej akadémií.

 

Naším chalanom držíme palce a dúfame, že táto spolupráca nám prinesie mnžostvo úspechov pre Eronic E-sport.

 

ERONIC.RL 2017:

Adam "Rondon" Hodoši - COACH /SK/

Radek "Kakao" Vojtek /CZ/

Tomáš "Kuuta" Kutálek /CZ/

Jakub "Enemis" Krejza /CZ/

 

 

eronicesportCIg

eronicesportCIg

eronicesportCIg

Your Comments

Please register or login to post comments